ASUS  VA27AQSB
檢查庫存中...
【護眼防藍光】 ASUS 華碩 VA27AQSB 超低藍光護眼顯示器 (27吋 / WQHD [2560 x 1440] / 75Hz / IPS / Adaptive-Sync) - 3年 + 額外1年官網登記延長上門保養保養
預計貨期:10月底-11月初
商品特色
ASUS VA27AQSB Eye Care Monitor – 27 inch, WQHD (2560 x 1440), IPS, Frameless, 75Hz, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, Wall Mountable, Ergonomic Stand
-27-inch WQHD (2560 x 1440) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
-Up to 75Hz refresh rate with Adaptive-Sync technology to eliminate tracing and ensure crisp and clear video playback
-Extensive connectivity including HDMI, DisplayPort and USB hub
-Ergonomic design with +35° ~ -5° tilt, ±180° swivel, ±90° pivot and 150mm height adjustments for a comfortable viewing experience
保養期:3年 + 額外1年官網登記延長上門保養
貨號:VA27AQSB
網站:瀏覽官方網站
加購品
17-32" 顯示器支架/掛燈加購 可多選
已加購
已加購
可多選
對產品有疑問? 歡迎與客服 即時對話